+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

F5.01 a M2.01 sada s príslušenstvom 1L+1L Koch Chemie

Skladom
SKU
182001A181001

Sada Leštiacich pást F5.01 a M2.01 s vysokým účinkom odstraňovania škrabancov hologramov a konečným výsledkom vysokého lesku je určená na poškodenia laku do stupňa zrnitosti 2500.

 

65,50 €

Sada produktov na odstránenie stredne hlbokých škrabancov.

V sade je obsiahnuté:

  • Leštiaca pasta F5.01 
  • Finálna pasta M2.01 
  • Leštiaci kotúč z ovčej vlny Ø130 cm
  • Leštiaci kotúč na hologramy profilovaný oranžový Ø125 cm
  • Utierka z microvlákna

Jemná leštiaca pasta F5.01 je inteligentná leštiaca pasta určená pre mechanické leštenie najnovšej generácie v jedinečnej kvalite s obsahom oxidu hlinitého. Inteligentné riešenie veľkosti obsiahnutého zrna zaisťuje veľmi rýchle a kompletné odstránenie škrabancov spôsobených zlou technikou umývania alebo podobne spôsobeným poškodením laku. Laku dodá hlbokosiahly a dlhotrvajúci neodolateľný lesk. Bez námahy odstraňuje stopy po brúsení brúsivom o zrnitosti stupňa 2500, na základe čoho je F5.01 ideálna pre perfektné obnovenie a prinavrátenie nového vzhľadu stredne až silne zvetraných lakovaných povrchov. Zloženie leštiacej pasty F5.01 je domyslené tak, aby bolo možné a čo pri najmenšej námahe dosiahnuť perfektný výsledok aj pri nepoškriabateľnom laku.

Rez: 5,0
Lesk: 7,0

Politúra M2.01 bez silikónových olejov je určená pre mechanické leštenie najnovšej generácie. Inteligentné mikročasticové zloženie je ideálne pre trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramov, jemných škrabancov a iných poškodení laku spôsobeného brusivom o zrnitosti stupňa do 3000. Pasta je navrhnutá pre dokonale perfektný výsledok u všetkých lakových systémov vrátane nepoškriabateľných lakov. Vďaka obsahu vysoko špecializovaných a extrémne homogénnych brúsnych telies sa dosiahne trvanlivo vysoký lesk ošetrovaného povrchu aj na tmavých a podobne citlivých farebných odtieňoch laku.Politúra je mimoriadne hospodárna, pracuje sa s ňou bez vynaloženia veľkej námahy a nezanecháva po sebe stopy leštenia.

Rez: 2,5
Lesk: 9,0

Oblasti použitia:
Laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov atď

Dostupné v objeme:

1000 ml

Odporúčania na použitie:

Naneste jemnú leštiacu F5.01 na leštiaci kotúč (biely-tvrdý,žltý-stredne tvrdý alebo kotúč z ovčej vlny) a krížovými pohybmi vyleštite vopred vyčistený povrch pri max. otáčkach 2 000 ot./min.
Leštiaci účinok sa môže meniť reguláciou tlaku, výberom leštiaceho média a reguláciou počtu otáčok za minútu. Na začiatku leštiaceho
procesu odporúčame použiť vyšší tlak pri nižších otáčkach. V ďalšom kroku znížte
tlak a povrch vyleštite do vysokého lesku pri vyššej rýchlosti. Zvyšky leštidla sa dajú ľahko odstrániť z ošetrovanej plochy mikrovláknovou utierkou. Ak vám počas leštenia vznikli šmuhy, pruhy alebo ostali stopy po leštiacej paste, výrobca odporúča použiť antihologramovú pastu Hochglanz-Antihologramm M2.01, ktorá zabezpečí perfektný výsledok bez väčšej námahy.

Za účelom vytvorenia optimálneho výsledku odporúčame pri práci s M2.01 použiť profilovaný oranžový leštiaci kotúč a rotačnú leštičku. Vysušené alebo nové leštiace kotúče pred použitím kompletne namočte do politúry a rovnomerne rozotrite na ošetrovanom povrchu bez zapnutia leštiacej mechaniky. Po tomto kroku je už možné povrch krížovými pohybmi a pod miernym tlakom leštiť až do času, kým sa nevytvorí priesvytný povlak (dokiaľ sa kompletne nerozpadne oxid hlinitý). V prípade, že napovrchu predsa len ostali zvyšky politúry, odstránte ich jednoducho s mikrovláknovou utierkou aby ste predišli poškriabaniu ošetreného povrchu. Leštiaci kotúč používaný s M2.01 nepoužívajte na leštenie s inými výrobkami. Pre ultimátne lesklý povrch odporúčame povrch záverečne preleštiť utierkou z mikrovlákna.

Upozornenie:

Pred použitím dôkladne premiešajte obsah fľaše - pretrepaním. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Viac informácií
Kategória Sady
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:F5.01 a M2.01 sada s príslušenstvom 1L+1L Koch Chemie