+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

F6.01 Fine Cut 250ml Koch Chemie

Skladom
SKU
405250

Leštiaca pasta F6.01 s vysokým účinkom brúsenia a konečným výsledkom vysokého lesku je určená na poškodenia laku do stupňa zrnitosti 2500.

13,90 €

Jemná leštiaca pasta F6.01 je inteligentná leštiaca pasta určená pre mechanické leštenie najnovšej generácie v jedinečnej kvalite s obsahom oxidu hlinitého. Inteligentné riešenie veľkosti obsiahnutého zrna zaisťuje veľmi rýchle a kompletné odstránenie škrabancov spôsobených zlou technikou umývania alebo podobne spôsobeným poškodením laku. Laku dodá hlbokosiahly a dlhotrvajúci neodolateľný lesk. Bez námahy odstraňuje stopy po brúsení brúsivom o zrnitosti stupňa 2500, na základe čoho je F6.01 ideálna pre perfektné obnovenie a prinavrátenie nového vzhľadu stredne až silne zvetraných lakovaných povrchov. Zloženie leštiacej pasty F6.01 je domyslené tak, aby bolo možné a čo pri najmenšej námahe dosiahnuť perfektný výsledok aj pri nepoškriabateľnom laku.

 

Rez: 6,0

Lesk: 7,0

Oblasti použitia:
Laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov atď

Dostupné v objeme:

1000 ml

Odporúčania na použitie:

Naneste jemnú leštiacu F6.01 na leštiaci kotúč (biely-tvrdý,žltý-stredne tvrdý alebo kotúč z ovčej vlny) a krížovými pohybmi vyleštite vopred vyčistený povrch pri max. otáčkach 2 000 ot./min.
Leštiaci účinok sa môže meniť reguláciou tlaku, výberom leštiaceho média a reguláciou počtu otáčok za minútu. Na začiatku leštiaceho
procesu odporúčame použiť vyšší tlak pri nižších otáčkach. V ďalšom kroku znížte
tlak a povrch vyleštite do vysokého lesku pri vyššej rýchlosti. Zvyšky leštidla sa dajú ľahko odstrániť z ošetrovanej plochy mikrovláknovou utierkou. Ak vám počas leštenia vznikli šmuhy, pruhy alebo ostali stopy po leštiacej paste, výrobca odporúča použiť antihologramovú pastu Hochglanz-Antihologramm M3.02, ktorá zabezpečí perfektný výsledok bez väčšej námahy.


Výrobcom odporúčané produkty pre použitie v kombinácii s leštiacou pastou F6.01 pre perfektný vysledok:

Varovanie:
Pred použitím dôkladne premiešajte obsah fľaše - pretrepaním. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Viac informácií
Kategória Leštiace pasty
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:F6.01 Fine Cut 250ml Koch Chemie