+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

F6.01 Fine Cut 250ml Koch Chemie

Skladom
SKU
405250

Leštiaca pasta F6.01 s vysokým účinkom brúsenia a konečným výsledkom vysokého lesku je určená na poškodenia laku do stupňa zrnitosti 2500.

13,90 €

Jemná leštiaca pasta F6.01 je inteligentná leštiaca pasta určená pre mechanické leštenie najnovšej generácie v jedinečnej kvalite s obsahom oxidu hlinitého.

Inteligentné riešenie veľkosti obsiahnutého zrna zaisťuje veľmi rýchle a kompletné odstránenie škrabancov spôsobených zlou technikou umývania alebo podobne spôsobeným poškodením laku.

Laku dodá hlboko siahly a dlho trvajúci neodolateľný lesk.

Bez námahy odstraňuje stopy po brúsení brúsivom o zrnitosti stupňa 2500, na základe čoho je F6.01 ideálna pre perfektné obnovenie a prinavrátenie nového vzhľadu stredne až silne zvetraných lakovaných povrchov.

Zloženie leštiacej pasty F6.01 je domyslené tak, aby bolo možné, pri čo najmenšej námahe, dosiahnuť perfektný výsledok aj pri nepoškriabateľnom laku.

 

Rez: 6,0

Lesk: 7,0

Oblasti použitia: Laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov atď

Dostupné v objeme:

  •   250 ml
  • 1000 ml

Odporúčania na použitie:

Naneste jemnú leštiacu F6.01 na leštiaci kotúč (biely-tvrdý,žltý-stredne tvrdý alebo kotúč z ovčej vlny) a krížovými pohybmi vyleštite vopred vyčistený povrch pri max. otáčkach 2 000 ot./min.

Leštiaci účinok sa môže meniť reguláciou tlaku, výberom leštiaceho média a reguláciou počtu otáčok za minútu.

Na začiatku leštiaceho procesu odporúčame použiť vyšší tlak pri nižších otáčkach. V ďalšom kroku znížte tlak a povrch vyleštite do vysokého lesku pri vyššej rýchlosti. Zvyšky leštidla sa dajú ľahko odstrániť z ošetrovanej plochy mikrovláknovou utierkou.

Ak vám počas leštenia vznikli šmuhy, pruhy alebo ostali stopy po leštiacej paste, výrobca odporúča použiť antihologramovú pastu Hochglanz-Antihologramm M3.02, ktorá zabezpečí perfektný výsledok bez väčšej námahy.


Výrobcom odporúčané produkty pre použitie v kombinácii s leštiacou pastou F6.01 pre perfektný vysledok:

Varovanie:
Pred použitím dôkladne premiešajte obsah fľaše - pretrepaním. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Viac informácií
Kategória Leštiace pasty
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:F6.01 Fine Cut 250ml Koch Chemie