+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Hochglanz-Antihologramm-Politur M2.01 Koch Chemie 1L

Skladom
SKU
182001

Leštiaca pasta M2.01 s vysokým účinkom odstraňovania hologramov a konečným výsledkom vysokého lesku je určený na poškodenia laku do stupňa zrnitosti 3000.

 

25,50 €

Politúra M2.01 bez silikónových olejov je určená pre mechanické leštenie najnovšej generácie. Inteligentné mikročasticové zloženie je ideálne pre trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramov, jemných škrabancov a iných poškodení laku spôsobeného brusivom o zrnitosti stupňa do 3000. Pasta je navrhnutá pre dokonale perfektný výsledok u všetkých lakových systémov vrátane nepoškriabateľných lakov. Vďaka obsahu vysoko špecializovaných a extrémne homogénnych brúsnych telies sa dosiahne trvanlivo vysoký lesk ošetrovaného povrchu aj na tmavých a podobne citlivých farebných odtieňoch laku.Politúra je mimoriadne hospodárna, pracuje sa s ňou bez vynaloženia veľkej námahy a nezanecháva po sebe stopy leštenia.

Politúra šetrne a účinne odstraňuje jemné škrabance a hologramy.

Rez: 2,5
Lesk: 9,0

Oblasti použitia:
Laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov atď

Dostupné v objeme:

1000 ml
  250 ml

Výrobcom odporúčané produkty pre použitie v kombinácii s leštiacou pastou M2.01 pre perfektný vysledok:

Odporúčania na použitie:

Za účelom vytvorenia optimálneho výsledku odporúčame pri práci s M2.01 použiť profilovaný oranžový leštiaci kotúč a rotačnú leštičku. Vysušené alebo nové leštiace kotúče pred použitím kompletne namočte do politúry a rovnomerne rozotrite na ošetrovanom povrchu bez zapnutia leštiacej mechaniky. Po tomto kroku je už možné povrch krížovými pohybmi a pod miernym tlakom leštiť až do času, kým sa nevytvorí priesvytný povlak (dokiaľ sa kompletne nerozpadne oxid hlinitý). V prípade, že napovrchu predsa len ostali zvyšky politúry, odstránte ich jednoducho s mikrovláknovou utierkou aby ste predišli poškriabaniu ošetreného povrchu. Leštiaci kotúč používaný s M3.02 nepoužívajte na leštenie s inými výrobkami. Pre ultimátne lesklý povrch odporúčame povrch záverečne preleštiť utierkou z mikrovlákna.

Upozornenie:

Pred použitím dôkladne premiešajte obsah fľaše - pretrepaním. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Viac informácií
Kategória Leštiace pasty
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Hochglanz-Antihologramm-Politur M2.01 Koch Chemie 1L