+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

P3.01 Micro Cut & Finish 250 ml Koch Chemie

Skladom
SKU
404250

Leštiaca pasta P3.01 250 ml s vysokým účinkom odstraňovania hologramov u tmavých odtieňov laku a konečným výsledkom vysokého lesku je určená na poškodenia laku od stupňa zrnitosti 3000.

250ml

14,40 €

Micro Cut & Finish P3.01 s obsahom karnaubského vosku je leštiaca pasta určená pre mechanické leštenie najnovšej generácie.

Inteligentné mikročasticové zloženie je ideálne pre trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramov, jemných škrabancov a iných poškodení laku spôsobeného brusivom o zrnitosti stupňa do 3000.

Pasta je navrhnutá pre dokonale perfektný výsledok u všetkých lakových systémov vrátane nepoškriabateľných lakov.

Vďaka obsahu vysoko špecializovaných a extrémne homogénnych brúsnych telies sa dosiahne trvanlivo vysoký lesk ošetrovaného povrchu aj na tmavých a podobne citlivých farebných odtieňoch laku.

P3.01 je neobyčajne šetrný prípravok, jednoduchý na prácu, účinný pri leštení a ľahko odstrániteľný bez zanechania šmúh. Osahuje karnaubský vosk.

P3.01 je najbližšou náhradou leštiacej pasty P2.02

Rez: 3,2
Lesk: 9,5

Oblasti použitia:

Laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov atď

Objem: 250 ml

Odporúčania na použitie:

Za účelom vytvorenia optimálneho výsledku odporúčame pri práci s P3.01 použiť antihologramový leštiaci kotúč (oranžový). Vysušené alebo nové leštiace kotúče pred použitím kompletne navlhčite namočením do politúry a rovnomerne rozotrite na ošetrovanom povrchu bez zapnutia leštiacej mechaniky. Po tomto kroku je už možné povrch krížovými pohybmi a pod miernym tlakom leštiť až do času, kým sa nevytvorí priesvytný povlak (dokiaľ sa kompletne nerozpadne oxid hlinitý). V prípade, že napovrchu predsa len ostali zvyšky politúry, odstránte ich jednoducho s mikrovláknovou utierkou aby ste predišli poškriabaniu ošetreného povrchu. Leštiaci kotúč používaný s P3.01 nepoužívajte na leštenie s inými výrobkami.

Výrobcom odporúčané produkty pre použitie v kombinácii s leštiacou pastou P2.02 pre perfektný vysledok:

 

Upozornenie:
Pred použitím dôkladne premiešajte obsah fľaše - pretrepaním. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Viac informácií
Kategória Leštiace pasty
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:P3.01 Micro Cut & Finish 250 ml Koch Chemie