+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

P6.01 One Cut & Finish 250ml Koch Chemie

Skladom
SKU
428250

Leštiaca pasta P6.01 s vysokým účinkom odstraňovania škrabancov a konečným výsledkom vysokého lesku určená na poškodenia laku do stupňa zrnitosti 2000.

17,50 €

Politúra P6.01 je kompaktná, jednokroková leštiaca pasta s vysokým obsahom mikročastíc pre dokonalé obrúsenie a s obsahom Carnaubského vosku. Politúra je určená pre mechanické leštenie najnovšej generácie. Inteligentné mikročasticové zloženie je ideálne pre trvalé odstránenie stôp po brúsení, škrabancov a iných poškodení laku spôsobeného brusivom o zrnitosti stupňa od P2000. Pasta je navrhnutá pre dokonale perfektný výsledok u všetkých lakových systémov vrátane nepoškriabateľných lakov. Vďaka obsahu vysoko špecializovaných a extrémne homogénnych brúsnych telies sa dosiahne trvanlivo vysoký lesk ošetrovaného povrchu aj na tmavých a podobne citlivých farebných odtieňoch laku. P6.01 je neobyčajne šetrný prípravok, jednoduchý na prácu, účinný pri leštení a ľahko odstrániteľný bez zanechania šmúh.

Rez: 6,0
Lesk: 8,0

Oblasti použitia:
Laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov atď

Dostupné v objeme:

1000 ml
  250 ml

Výrobcom odporúčané produkty pre použitie v kombinácii s leštiacou pastou P6.01 pre perfektný vysledok:

         

Odporúčania na použitie:

Za účelom vytvorenia optimálneho výsledku odporúčame pri práci s P6.01 použiť One Cut leštiaci kotúč (oranžový). Vysušené alebo nové leštiace kotúče pred použitím kompletne namočte do politúry a rovnomerne rozotrite na ošetrovanom povrchu bez zapnutia leštiacej mechaniky. Po tomto kroku je už možné povrch krížovými pohybmi a pod miernym tlakom leštiť až do času, kým sa nevytvorí priesvytný povlak. V prípade, že napovrchu predsa len ostali zvyšky politúry, odstránte ich jednoducho s mikrovláknovou utierkou aby ste predišli poškriabaniu ošetreného povrchu. Leštiaci kotúč používaný s P6.01 nepoužívajte na leštenie s inými výrobkami.

Upozornenie:

Pred použitím dôkladne premiešajte obsah fľaše - pretrepaním. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu. Nepoužívajte na horúce povrchy. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Viac informácií
Kategória Leštiace pasty
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:P6.01 One Cut & Finish 250ml Koch Chemie