+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Reflexná detská vesta žltá

Skladom
SKU
REF-D-1

veľkosť: od 2 do 12 rokov, farba: žltá,  zapínanie: cez hlavu

2,60 €

Výstražná vesta pre deti podľa normy EN ISO 1150:1999

Vesta bez rukávov so zapínaním na suchý zips po bokoch pomocou elestických prúžkov so suchým zipsom. Na spodnom okraji, v časti pokrývajúcej pás, sú našité dva horizontálne pásy z reflexného materiálu viditeľné s predu a zo zadu. Na chrbte je potlač s detským motívom.

Veľkosť: od 2 do 12 rokov

Vlastnosti: trieda podľa EN ISO 1150:1999

Materiál: 100% polyester

Použitie: odev je určený na nosenie cez vrchný odev ako výstražný, vysoko viditeľný odev. Pri zapínaní suchého zipsu dbajte na jeho správne zapnutie. Odev musí byť dobre upevnený, ale nesmie brániť v pohybe. Len čistý odev poskytuje náležitú ochranu.

Ošetrovanie: odev perte pri teplote 40ºC, sušte voľne zavesený pri izbovej teplote. Nebielte, nežehlite, nečistite chemicky, nesušte v sušičke.

Životnosť: max. 25 praní. čo nie je jediným faktorom súvisiacim so životnosťou odevu. Životnosť odevu závisí aj od používania, ošetrovania, skladovania a pod.

Skladovanie: skladujte na čistom a suchom mieste shránenom pred slnečným svetlom a vysokým vlhkom.

Upozornenie: nosenie odevu s vysokou viditeľnosťou nezaručuje, že užívateľ bude viditeľný za všetkých podmienok. Je dôležité aby pri nosení reflexných prvkov sa ich užívateľ nespoliehal len na ich reflexnosť, ale aby si dával sám pozor a zabezpečoval svoju bezpečnosť svojou vlastnou opatrnosťou. Za deti sú zodpovední rodičia alebo poverené osoby, nie vesta.

Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Reflexná detská vesta žltá