+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Protector Wax Pw Ochranný vosk a ochrana laku 1L Koch Chemie

Skladom
SKU
319001

Prípravok na ochranu laku, plastov, skla, cabrio striech. Ochranný vosk.

20,00 €

Konzervačný vosk s inovovanou špičkovou technológiou zloženia prekračuje hranice štandardov a stáva sa ťažko konkurovateľným produktom v oblasti ochrany, trvanlivosti, mimoriadne hlbokého lesku, dlhodobej hydrofóbnosti (odpudzovanie vody), beznamáhavého čistenia a dokonalého sušenia.

Polyfunkčne reaktívne zložky sa viažu na ošetrukjúce zložky, čím sa na povrchu vozidla vytvára pevná a odolná ochranná sieť, ktorá má špičkovú priľnavosť a zaručuje tak dlhodobú ochranu a vysoký lesk. Na čelnom skle vytvára ochranný povlak, ktorý užmoňuje vynikajúcu priehľadnosť a hydrofóbnosť, čo zdokonaľuje viditeľnosť počas dažďa.

Pravidelným používaním sa zvyšuje účinnosť ochrany. Obnovuje sa pôvodný lesk a dochádza k vyplneniu mikro škrabancov v laku. Prípravok taktiež ošetruje a ochraňuje extérne gumené a plastové povrchy, ako aj textíliu kabrio striech, ktorým prinavracia pôvodný vzhľad a spomaľuje proces starnutia.

Ide tak o prípravok, ktorý pri pravidelnom používaní má schopnosť predĺžiť životnosť vzhľadu a zvyšovať hodnotu vozidla napriek jeho stárnutiu.

Výrobok sa môže aplikovať ako horúci, studený alebo penový vosk spôsobom ručným alebo mechanickým. Pri sušení sa dosahujú optimálne výsledky aj pri vysokých hodnotách vodivosti úžitkovej vody. Vhodné pre automatické umyvárky, všetky umývacie systémy, samoobslužné umyvárky, penové pištole, atď. 

 

Kľúčové vlastnosti:

  • vysoký lesk, lotosový efekt a maximálna ochrana
  • beznamáhavé čistenie a sušenie
  • ošetruje a konzervuje viacere druhy povrchov
  • zvyšuje hydrofóbnosť
  • obnovuje pôvodný lesk
  • prinavracia pôvodný vzhľa

Miesto aplikácie:

  • lak karosérie
  • gumené a plastové povrchy
  • strechy cabrio
  • sklo

Odporúčaná aplikácia:

Pre profesionálne použitie (autoumyvárky) Aplikujte s dávkovacou pumpou buď neriedené alebo v pomere do 1:2. Odporúčaná dávka na automobil: horúci/studený vosk: 13-19ml, Penový vosk: 16-23ml.

Pre manuálne použitie: Nalejte približne 30ml Pw do 1L vody a naneste na čistý, stále vlhký povrch automobilu za pomoci napeňovača a nechajte pôsobiť. Dôkladne opláchnite za pomoci tlakového čističa aby ste predišli škvrnám. Vždy pracujte od strechy (najčistejšej časti) k podvozku. Pri použití penovej pištole, upravte riedenie podľa odporúčania výrobcu vyššie. Za pomoci utierky z mikrovlákna osušte všetku zvyškovú vodu. Nariedte si prípravok len na jednu aplikáciu, rozriedený prípravok neskladujte. PH 4,5. Chránte pred mrazom a horúčavami.

Upozornenie: Nariedte si prípravok len na jednu aplikáciu, rozriedený prípravok neskladujte. Chránte pred mrazom a horúčavami.

Oznámenie: Informácie o tomto produkte vám môžu poradiť iba bez záväzku. Z našej strany nie je možné odvodiť zodpovednosť. Skontrolujte, či je produkt vhodný pre vašu aplikáciu.

Viac informácií
Kategória na plasty, na pneu, na karosériu
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Protector Wax Pw Ochranný vosk a ochrana laku 1L Koch Chemie