+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Protector Wax Pw Ochranný vosk a ochrana laku 1L Koch Chemie

Skladom
SKU
319001

Prípravok na ochranu laku, plastov, skla, cabrio striech. Ochranný vosk.

14,90 €

Konzervačný vosk s inovovanou špičkovou technológiou zloženia prekračuje hranice štandardov a stáva sa ťažko konkurovateľným produktom v oblasti ochrany, trvanlivosti, mimoriadne hlbokého lesku, dlhodobej hydrofóbnosti (odpudzovanie vody), beznamáhavého čistenia a sušenia. Naviazaním sa polyfunkčne reaktívnych zložiek na ošetrukjúce zložky sa na povrchu vozidla vytvára pevná a odolná ochranná sieť, ktorá má špičkovú priľnavosť a zaručuje tak dlhodobú ochranu a vysoký lesk. Pravidelným ošetrovaním sa zvyšuje účinnosť ochrany, obnovuje sa pôvodný lesk, pretože dochádza k vyplneniu mikro škrabancov a zvyšuje sa viditeľnosť počas dažďa. Prípravok taktiež ošetruje a ochraňuje extérne gumené, plastové a textilné povrchy, ktorým prinavracia pôvodný vzhľad, chráni ich pred UV žiarením a spomaľuje proces starnutia. Ide tak o prípravok, ktorý pri pravidelnom používaní má schopnosť predĺžiť životnosť vzhľadu a zvyšovať hodnotu vozidla napriek jeho stárnutiu. Výrobok sa môže aplikovať ako horúci, studený alebo penový vosk spôsobom ručným alebo mechanickým. Pri sušení sa dosahujú optimálne výsledky aj pri vysokých hodnotách vodivosti úžitkovej vody. Vhodné pre portálové automatické umyvárky, umývacie systémy, samoobslužné umyvárky, penové pištole, atď. 

Kľúčové vlastnosti:

  • beznamáhavé čistenie a sučenie
  • ošetruje a konzervuje viacere druhy povrchov
  • zvyšuje hydrofóbnosť
  • obnovuje pôvodný lesk
  • prinavracia pôvodný vzhľad

Miesto aplikácie:

  • lak karosérie
  • gumené, plastové a textilné povrchy
  • strechy cabrio
  • sklo

Odporúčaná aplikácia:

Pre profesionálne použitie (autoumyvárky) Aplikujte s dávkovacou pumpou buď neriedené alebo v pomere do 1:2. Odporúčaná dávka na automobil: horúci/studený vosk: 13-19ml, Penový vosk: 16-23ml.

Pre manuálne použitie: Nalejte približne 30ml Pw do 1L vody a naneste na čistý, stále vlhký povrch automobilu za pomoci napeňovača a nechajte pôsobiť. Dôkladne opláchnite za pomoci tlakového čističa aby ste predišli škvrnám. Vždy pracujte od strechy (najčistejšej časti) k podvozku. Pri použití penovej pištole, upravte riedenie podľa odporúčania výrobcu vyššie. Za pomoci utierky z mikrovlákna osušte všetku zvyškovú vodu. Nariedte si prípravok len na jednu aplikáciu, rozriedený prípravok neskladujte. PH 4,5. Chránte pred mrazom a horúčavami.

Upozornenie: Nariedte si prípravok len na jednu aplikáciu, rozriedený prípravok neskladujte. Chránte pred mrazom a horúčavami.

Oznámenie: Informácie o tomto produkte vám môžu poradiť iba bez záväzku. Z našej strany nie je možné odvodiť zodpovednosť. Skontrolujte, či je produkt vhodný pre vašu aplikáciu.

Viac informácií
Kategória na plasty, na pneu, na karosériu
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Protector Wax Pw Ochranný vosk a ochrana laku 1L Koch Chemie