Od 20.06.2024 do 01.07.2024 máme dovolenku. Všetky objednávky budú vybavené po návrate. Ďakujem

O nás

Zaoberáme sa predajom autodielov, autodoplnkov, autokozmetiky a v neposlednom rade miešaním autolakov podľa kódu farby vozidiel. Na trhu pôsobíme už takmer 30 rokov. Každý deň riešime a radíme zákazníkom ako si svojpomocne poradiť s drobnými opravami poškodeného autolaku. Skúsenosti nás dohnali k vytvoreniu produktového radu sád pre rýchlu a jednoduchú opravu škrabancov, rýh a odrenín v laku vozidla. Máme už vyše 1 000 spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú.

Nákup v našom e-shope je bezpečný, jednoduchý a rýchly. Tovar máme skladom a pravidelne ho dopĺňame. Pri nákupe Vás nezaskočia žiadne skryté poplatky alebo navýšenia cien. Spokojne si nakúpite či ste na cestách alebo doma. Objednávku vybavíme do 24 hodín a tovar starostlivo zabalený odovzdáme nášmu zmluvnému dopravcovi. Z nákupu sa môžete tešiť už do 3 dní od návštevy nášho e-shopu

 

Nakúpili ste za 100 eur? Dopravu máte zadarmo

Vážime si našich zákazníkov a preto pri nákupe nad 100€ zaplatíme dopravu za Vás

 

Objednávka pripravená na odoslanie do 24 hodín od jej prijatia

Odosielame na akúkoľvek adresu v SR a ČR. Ak vytvoríte a potvrdíte objednávku, tak my Vám ju pripravíme do 24 hodín. Po zadaní objednávky Vám pošleme e-mail o prijatí Vašej objednávky. V prípade nejasností vo Vašej objednávke Vás budeme telefonicky kontaktovať. Objednávky vybavujeme a zasielame od pondelka do piatka. Objednávky realizované cez víkendy a sviatky sa vybavujú v nasledujúci pracovný deň.

 

Autolak na mieru

Vyznačuje sa dokonalou zhodou odtieňov farieb u všetkých výrobcov automobilov. Štruktúra je zhodná s kvalitou a povrchovou úpravou autolakov používaných u výrobcov vozidiel. Autolak Vám naplníme do spreja, tuby s aplikačným štetcom, korekčného pera, alebo do plechovky. Aplikácia je jednoduchá, rýchla a účinná. Pri dodržaní postupu a podmienok aplikácie sa ťažko rozoznáva miesto, kde bola oprava vykonaná. Pre Vašu maximálnu spokojnosť a dokonalú zhodu s vašim originálnym odtieňom farby je dôležité pri objednávke vyplniť všetky požadované údaje.