Od 27.02.2024 do 04.03.2024 máme dovolenku. Všetky objednávky budú vybavené po návrate. Ďakujem

Autolak na mieru v plechovke

Skladom
SKU
A01P

Hľadaj TU

Metalizovaný odtieň autolaku je po uschnutí MATNÝ a je nutné naň naniesť vrstvu bezfarebného laku pre lesklý efekt.

15,60 €

Povolené prípony súboru pre nahranie: png, jpg, jpeg, heic

Charakteristika

Autolak na mieru v plechovke je určený na rozsiahlejšie opravy poškodeného laku 1 dcl autolaku pokryje plochu do 0,3 m² pri aplikácii 3 vrstiev. Ideálny na doplnenie sady na opravu autolaku z našej ponuky. Výhodou laku na mieru je zhoda v odtieni s lakom opravovaného vozidla. Pri dôkladnej aplikácii je opravované miesto ťažko identifikovateľné. Kvalita a zloženie miešaného laku je porovnateľná s kvalitou pôvodných lakov od výrobcov vozidiel. Na miešanie autolakov na mieru sa používajú laky od popredného nemeckého výrobcu Valspar, ktorý sa venuje výrobe lakov na opravy automobilov už od roku 1951. Ide o vysoko kvalitné polyuretánové laky kombinované do požadovaných odtieňov podľa kódu farby vozidla.

Na určenie zhodného odtieňa je potrebný kód farby a VIN číslo, ktoré je možné nájsť v servisných knížkach, manuáloch vozidiel a na karosérii vozidla (stredové stĺpiky, na hranách dverí šoféra alebo spolujazdca, pod prednou kapotou na časti kostry vozidla predeľujúcej motorovú časť od interiérovej časti - pod predným oknom, v zadnej časti vozidla na hrane dverí kufra alebo v okolí rezervy).

Objem laku v balení je 100 ml a výdatnosť balenia je cca 1 m², čo zodpovedá oprave približne 100 škrabancov.

 

Kľúčové vlastnosti

  • výborna zhoda odtieňov,
  • má dobré krycie vlastnosti,
  • má vynikajúcu priľnavosť.

 

Použitie

  • na všetky kovové a plastové diely s použitím vhodného podkladu,
  • na malé a väčšie opravy laku

 

Odporúčaná aplikácia

Metalíza - pri teplote 20ºC, bezveternom a suchom počasí v tieni, poriadne premiešať obsah balenia, nanášajte plynulým ťahom a snažte sa o čo najrovnomernejšiu vrstvu, 2 až 3 vrstvy, doba schnutia medzi jednotlivými vrstvami je približne 20 minút. Na záver naneste vrstvu bezfarebného laku a nechajte uschnúť 8 hodín. Vozidlo umyte až po týždni.

Jednozložkový systém - pri teplote 20ºC, bezveternom a suchom počasí v tieni, poriadne premiešať obsah balenia, nanášajte plynulým ťahom a snažte sa o čo najrovnomernejšiu vrstvu, 2 až 3 vrstvy, doba odvetrania medzi jednotlivými vrstvami je 5 až 10 minút, celkové schnutie 8 hodín.

Viac informácií
Miera poškodenia škrabance, odreniny, hlboké ryhy, odštiepený lak, rozsiahle poškodenie, hrdza
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Autolak na mieru v plechovke