Od 27.02.2024 do 04.03.2024 máme dovolenku. Všetky objednávky budú vybavené po návrate. Ďakujem

Autolak na mieru v tube so štetcom

Skladom
SKU
A01TUBA

Hľadaj TU

Pred aplikáciou obsah balenia poriadne premiešajte cca 2 min.

POZOR! Metalický odtieň farby po aplikácii a uschnutí bude matný.

POZOR! Pre lesk je nutné naniesť vrstvu bezfarebného laku.

12,60 €

Povolené prípony súboru pre nahranie: png, jpg, jpeg, heic

Charakteristika

Autolak na mieru v tube so štetcom je určený na malé opravy poškodeného laku ako sú škrabance, odreniny, ryhy, obitá a odštiepená farba od kamienkov (dierky v laku).

Výhodou laku na mieru je zhoda v odtieni s lakom opravovaného vozidla. Pri dôkladnej aplikácií je opravované miesto ťažšie identifikovateľné.

Kvalita a zloženie miešaného laku je porovnateľná s kvalitou pôvodných lakov od výrobcov vozidiel. Na miešanie autolakov na mieru sa používajú laky od popredného nemeckého výrobcu Valspar, ktorý sa venuje výrobe lakov na opravy automobilov už od roku 1951. Ide o vysoko kvalitné polyuretánové laky kombinované do požadovaných odtieňov podľa kódu farby vozidla.

Na určenie zhodného odtieňa je potrebný kód farby a VIN číslo, ktoré je možné nájsť v servisných knížkach, manuáloch vozidiel a na karosérii vozidla (stredové stĺpiky, na hranách dverí šoféra alebo spolujazdca, pod prednou kapotou na časti kostry vozidla predeľujúcej motorovú časť od interiérovej časti - pod predným oknom, v zadnej časti vozidla na hrane dverí kufra alebo v okolí rezervy).

Objem laku v balení je 20 ml a výdatnosť balenia je cca 0,2 m², čo zodpovedá oprave približne 20 škrabancov.

Trvanlivosť sauolaku v takomto balení je cca 5 mesiacov.

Kľúčové vlastnosti

  • výborna zhoda odtieňov,
  • má dobré krycie vlastnosti,
  • má vynikajúcu priľnavosť.

Použitie

  • na všetky kovové a plastové diely s použitím vhodného podkladu,
  • na väčšie škrabance, odreniny, ryhy odštiepnutý lak a obité miesta od kamienkov.

Odporúčaná aplikácia

Metalíza - pri teplote 20ºC, bezveternom a suchom počasí v tieni, poriadne premiešať obsah balenia, nanášajte plynulým ťahom a snažte sa o čo najrovnomernejšiu vrstvu, 2 až 3 vrstvy, doba schnutia medzi jednotlivými vrstvami je približne 20 minút. Na záver naneste vrstvu bezfarebného laku a nechajte uschnúť 8 hodín. Vozidlo umyte až po týždni.

Hladká farba- pri teplote 20ºC, bezveternom a suchom počasí v tieni, poriadne premiešať obsah balenia, nanášajte plynulým ťahom a snažte sa o čo najrovnomernejšiu vrstvu, 2 až 3 vrstvy, doba odvetrania medzi jednotlivými vrstvami je 5 až 10 minút, celkové schnutie 8 hodín.

Viac informácií
Miera poškodenia škrabance, odreniny, hlboké ryhy, odštiepený lak
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Autolak na mieru v tube so štetcom