+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Leather Star Ls Ošetrujúci prípravok na kožu 1L Koch Chemie

Skladom
SKU
238001

Prípravok na ošetrenie a oživenie kožených povrchov.

13,00 €

Leather Star je prípravok prémiovej kvality určený na starostlivosť o kožené povrchy, ktorý zanecháva neutrálne jemne lesklý vzhľad kože.

Prípravok je určený na obnovu a ochranu hladkých, semišových ako aj dierkovaných kožených povrchov na volante, sedadlách a iných interierových kožených častí, ako aj na kožených pohovkách a sedačkách v domácnostiach a komerčných budovách.

Leather Star sa ľahko aplikuje, príjemne vonia, zvýrazňuje farebný odtieň a zanecháva kožu vláčnu a hebkú na dotyk bez pocitu mastnoty a kĺzania.

Koch Chemie zakomponovali do zloženia emulzie prémiové kozmetické aktívne prísady, ktoré kožu zvláčňujú a poskytujú jej dlhodobú ochranu proti usádzaniu novej špiny a krehnutiu. 

Je vhodný pre všetky typy kože, ktoré starostlivo ošetruje a zanecháva ich príjemne hebké na dotyk. Účinne oživuje farbu a zintenzívňuje vôňu kože v interiéry vozidla.

Kľúčové vlastnosti

  • oživuje farbu
  • zintenzívňuje vôňu
  • dôkladne ošetruje a zvláčňuje povrch
  • vhodný pre všetky typy kože

Miesto aplikácie:

  • koža

Odporúčaná aplikácia:

V prípade silného znečistenia kožených častí interiéru, vyčistite najprv vhodným prípravkom na kožené povrchy (odporúčame Pol Star Po) a usušte. Pred použitím obsah fľaše dobre premiešajte a za pomoci jemnej špongie rovnomerne naneste tenkú vrstvu prípravku na ošetrované miesto. Nechajte pôsobiť a na záver preleštite s čistou utierkou z mikrovlákna.

Oznámenie: Informácie o tomto produkte vám môžu poradiť iba bez záväzku. Z našej strany nie je možné odvodiť zodpovednosť. Skontrolujte, či je produkt vhodný pre vašu aplikáciu.

 

 

Viac informácií
Kategória na kožu
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Leather Star Ls Ošetrujúci prípravok na kožu 1L Koch Chemie