Od 20.06.2024 do 01.07.2024 máme dovolenku. Všetky objednávky budú vybavené po návrate. Ďakujem

Gentle Snow Foam Gsf PH 7,5 Čistiaca pena PH neutrál 1L Koch Chemie

Skladom
SKU
383001

Prípravok použiteľný ako aktívna pena alebo šampón na účinné čistenie karosérie.

16,00 €

Vysoko penivá čiastiaca pena s neutrálnym PH má jedinečnú čerešňovú vôňu a môže byť použitá buď na predbežné čistenie karosérie ako snehová pena do napeňovača alebo na ručné čistenie karosérie ako šampón. Pri aplikácii sa na karosérii vytvára rovnomerná, zvlhčujúca penová pokrývka, ktorá nesteká a priľne k aplikovanému povrchu karosérie. Dôsledkom neutrálneho PH zloženia, nedochádza k narúšaniu voskovaných a tvrdených povrchov. Čistiaci účinok môže byť zosilnený pridaním prípravku Green Star Gs PH 12,5, ktorý napomáha k rýchlejšiemu a účinnejšiemu odstráneniu zašlej špiny a hmyzu. Prípravok sa odprúča používať na čistenie automobilov, motocyklov, bicyklov, atď.

Kľúčové vlastnosti

  • účinná čistiaca pena, autošampón ako aj aktívna pena
  • neutrálne PH
  • jednoduchá aplikácia

Miesto aplikácie:

  • lak karosérie vozidiel
  • automobily
  • motocykle
  • bicykle

Odporúčaná aplikácia

Ako snehová pena - nalejte približne 20 ml Gsf do 1L vody a napente vozidlo za pomoci penového rozprašovača. Pri zašlej špine prečistite s utierkou alebou rukavicou z mikrovlákna a opláchnite čistou vodou.

Ako autošampón pri ručnom umývaní - nalejte 50 ml do 10 L vody, vozidlo umyte za pomoci čistiacich rukavíc z mikrovlákna a opláchnite tečúcou vodou.

Ako aktívna pena do penovej pištole (pridať Green Star PH 12,5) - 20 ml Gsf a 10-30 ml Gs zmiešať v 1L vody. Nechajte pôsobiť a opláchnite tečúcou vodou. Nikdy nenechajte uschnúť .

Upozornenie: neaplikujte na horúce povrchy

Oznámenie: Informácie o tomto produkte vám môžu poradiť iba bez záväzku. Z našej strany nie je možné odvodiť zodpovednosť. Skontrolujte, či je produkt vhodný pre vašu aplikáciu.

 

 

Viac informácií
Kategória na karosériu
Výrobca Koch Chemie
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Gentle Snow Foam Gsf PH 7,5 Čistiaca pena PH neutrál 1L Koch Chemie