+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Autolak v spreji na mieru

Skladom
SKU
A01SPREJ

Hľadaj TU

14,50 €

Povolené prípony súboru pre nahranie: png, jpg, jpeg, heic

Charakteristika

Autolak v spreji na mieru je určený na väčšie opravy poškodeného laku. Výhodou laku na mieru je zhoda v odtieni s lakom opravovaného vozidla. Pri dôkladnej aplikácií je opravované miesto ťažšie identifikovateľné. Kvalita a zloženie miešaného laku je porovnateľná s kvalitou pôvodných lakov od výrobcov vozidiel. Na miešanie autolakov sa používajú laky od popredného nemeckého výrobcu Valspar, ktorý sa venuje výrobe lakov na opravy automobilov už od roku 1951. Ide o vysoko kvalitné polyuretánové laky kombinované do požadovaných odtieňov podľa kódu farby vozidla.

Na určenie zhodného odtieňa je potrebný kód farby a VIN číslo, ktoré je možné nájsť v servisných knížkach,manuáloch vozidiel a na karosérii vozidla (stredové stĺpiky, na hranách dverí šoféra alebo spolujazdca, pod prednou kapotou na časti kostry vozidla predeľujúcej motorovú časť od interiérovej časti - pod predným oknom, v zadnej časti vozidla na hrane dverí kufra alebo v okolí rezervy).

Objem laku v balení je 100 ml a výdatnosť balenia je cca 1 m². Doba schnutia pred zaleštením je 24 hodín a celková doba schnutia pred prvým umytím 5 dní.

 

Kľúčové vlastnosti

  • výborna zhoda odtieňov,
  • má dobré krycie vlastnosti,
  • má vynikajúcu priľnavosť.

 

Použitie

  • na všetky kovové a plastové diely s použitím vhodného podkladu,
  • na väčšie opravy laku.

 

Odporúčaná aplikácia

Metalíza - pri teplote 20ºC, bezveternom a suchom počasí v tieni, poriadne premiešať obsah balenia, striekať zo vzdialenosti približne 20 cm, 2 až 3 vrstvy, doba schnutia medzi jednotlivými vrstvami je približne 20 minút.

Jednozložkový systém - pri teplote 20ºC, bezveternom a suchom počasí v tieni, poriadne premiešať obsah balenia, striekať zo vzdialenosti približne 20 cm, 2 až 3 vrstvy, doba odvetrania medzi jednotlivými vrstvami je 5 až 10 minút, celkové schnutie 8 hodín.

Viac informácií
Miera poškodenia rozsiahle poškodenie, hrdza
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Autolak v spreji na mieru