+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Menzerna Medium Cut Polish 2500 Brúsna pasta 250 ml

Skladom
SKU
22828.281.001

Stredne silná brúsna/leštiaca pasta s výborným brúsnym účinkom a výsledným leskom od profesionálov.

11,50 €

Leštiaca pasta Menzerna Medium Cut 2500 je charakteristická účinnou brúsnou schopnosťou a výborným konečným leskom. Výsledkom je prekvapivo hladký povrch s vysokým leskom.

Táto pasta bola vytvorená pre uspokojenie potrieb profesionálov v automobilovom priemysle. Účinne a rýchlo odstraňuje ľahké až stredne hlboké škrabance, stopy po automatických umyvárkach.

Dokonale leští lak u starších vozidiel ako aj u nových vozidiel s tvrdým lakom z prvovýroby - odolným voči poškrabaniu (VW, BMW, M/D -Benz).

Leštenie s pastou Menzerna si našlo obľubu u profesionálov z oblasti lakýrnictva, detailingu, no taktiež u domácich hobby majstrov a autičkárov.

Menzerna 2500 bola navrhnutá tak, aby bez námahy odstraňovala stredne hlboké stopy po brúsení až do zrnitosti 2500 a oxidáciu na všetkých typoch lakov s výsledným efektom vysokého lesku.

Kľúčové vlastnosti:

  • odstraňuje poškodený lak a zanecháva povrch krištáľovo lesklý počas jedného kroku
  • šetrý čas a urýchľuje proces odsraňovania škrabancov a leštenia
  • vynikajúca brúsna a leštiaca účinnosť
  • neobsahuje silikóny ani vosky

Brúsna schopnosť: 5/10

Výška lesku: 7/10

Objem: 250 ml

Neprítomnosť silikónov a voskov dovoľuje čerstvým lakom rýchlejšie vytvrdnúť. Pri leštení čerstvých lakov Menzerna 2500 účinne odstráni stopy po brúsení až do zrna 1500 a eliminuje tvorbu prachu. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku výrobca odporúča použiť stredne tvrdý penový alebo vlnený leštiaci kotúč za pomoci rotačnej alebo orbitálnej leštičky. Pre dosiahnutie dokonalého krištáľového lesku odporúčame opravovanú plochu preleštiť Menzernou 3000 aplikovanou dokončovacími leštiacimi kotúčmi.

Inovácie sa dejú nie len vo svete technológií, ale i vo svete chemických výskumov. Menzerna predstavuje ďalší krok ku dokonalosti vo svete leštenia. Šetrí čas, zlepšuje brúsnu schopnosť a účinnosť, posúva hranice pri dosahovaní krištáľového lesku. 

Viac informácií
Kategória Leštiace pasty
Výrobca Menzerna
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Menzerna Medium Cut Polish 2500 Brúsna pasta 250 ml