+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Menzerna One-Step 3in1 Brúsna pasta 250 ml

Skladom
SKU
22748.281.001

Leštiaca pasta na stredne hlboké škrabance s krištáľovým leskom a konzervačným účinkom od profesionálov.

13,50 €

Leštiaca pasta Menzerna One-Step Polish 3in1 je charakteristická svojou extrémnou brúsnou schopnosťou, rýchlosťou odstránenia poškodení v laku a neuveriteľnou leštiacou silou. Výsledkom je účinné odstránenie hlbších poškodení a krištáľový lesk.

Táto pasta bola vytvorená pre uspokojenie potrieb profesionálov v automobilovom priemysle. Účinne a rýchlo odstraňuje hlbšie škrabance. Dokonale leští lak u starších vozidiel ako aj u nových vozidiel s tvrdým lakom z prvovýroby - odolným voči poškrabaniu (VW, BMW, M/D -Benz).

Leštenie s pastou Menzerna si našlo obľubu u profesionálov z oblasti lakýrnictva, detailingu, ale aj u domácich hobby majstrov a autičkárov.

Menzerna 3v1bola navrhnutá tak, aby bez námahy odstraňovala hlbšie poškriabania laku až do zrnitosti 2500 s výsledným efektom perfektného lesku.

Kľúčové vlastnosti:

  • odstraňuje hlbšie poškodenia laku, zanecháva povrch krištáľovo lesklý a konzervuje ošetrený povrch pri jednom pracovnom úkone
  • šetrý čas a urýchľuje proces odsraňovania škrabancov a leštenia
  • obrovská brúsna schopnosť
  • vynikajúca leštiaca účinnosť
  • konzervačná schopnosť
  • neobsahuje silikóny ani vosky

Brúsna schopnosť: 5/10

Výška lesku: 9/10

Objem: 250 ml

 

Neprítomnosť silikónov a voskov dovoľuje čerstvým lakom rýchlejšie vytvrdnúť. Pri leštení čerstvých lakov Menzerna 3in1 účinne odstráni škrabance až do zrna 2500 a eliminuje prašnosť.

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku výrobca odporúča použiť stredne tvrdý leštiaci kotúč a na záver dokončovací leštiaci kotúč a utierku z mikrovlákna na preleštenie povrchu v prípade potreby.

Inovácie sa dejú nie len vo svete technológií, ale i vo svete chemických výskumov. Menzerna predstavuje ďalší krok ku dokonalosti vo svete leštenia. Šetrí čas a posúva hranice pri dosahovaní krištáľového lesku. 

Viac informácií
Kategória Leštiace pasty
Výrobca Menzerna
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Menzerna One-Step 3in1 Brúsna pasta 250 ml