+421 944 025 711 info@gurumotors.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00 | So: 8:30 - 12:00

Nákupný košík

Q2 Pure Gyeon Keramická ochrana so zvýšeným obsahom kremíka sada 50ml

Skladom
SKU
IKG02

Jednovrstvová keramická ochrana s obsahom kremíka a vysokou mierou tvrdosti vhodná pre amatérov ako aj pre profesionálov. Sada pre rýchlu a účinnú keramickú ochranu.

102,00 €

Gyeon Q2 Pure - je keramicka ochrana s obsahom kremíka, ktorá je najnovším počinom v oblasti jednovrstvových ochranných povlakov. Napriek forme aplikácie poskytuje povlak tvrdosť (9H), vynikajúcu chemickú odolnosť a vynikajúci hydrofóbny účinok.

Povlak je určený pre amatérov, detailingových nadšencov ako aj pre profesionálov.

Gyeon vyvynuli túto verziu keramickej ochrany pre užívateľov, ktorý nie sú priaznivcami zložitých technologických postupov. Q2 Pure má jedinečnú schopnosť vytvárať najsilnejší možný ochranný povlak po nanesení iba jednej vrstvy. Táto schopnosť urýchľuje proces celej operácie bez negatívnych účinkov na účinnosť ochrany.

Q² Pure a jeho jednoduchá jednovrstvová aplikácia z neho robí technologicky vyspelú a chemicky odolnú alternatívu prírodných a syntetických ochranných výrobkov. Jedná sa o vysoko pokročilý produkt na báze oxidu kremičitého (SiO2), ktorý si vyžaduje rovnaké množstvo techniky a úsilia ako pri aplikácii prírodného vosku bez závislosti na tom, či ste alebo nie ste profesionál. Sada Q² Pure obsahuje ergonomický aplikátor, ktorý umožňuje rýchle a efektívne nanášanie produktu.

Q² Pure má svoju vlastnú, špecifickú aplikačnú techniku ​​rozdelenú do 3 krokov: aplikácia, vyrovnanie a zotretie. Táto metóda zaručuje dokonalý výsledný povrch a jednoduché zotretie.

TIP: Čas aplikácie a zotretia závisí od vlhkosti a teploty. Čím vyššie sú tieto faktory, tým rýchlejšie musíte konať.

 

Spotreba: 20-30ml / auto

Tvrdosť: 9H

Tolerancia pH: 2-11

Hrúbka výslednej vrstvy: 0,2 - 0,5 µm

Životnosť: viac ako 18 mesiacov / 25 000 km

 

Sada obsahuje:

  • 1 x GYEON Q2 Pure 50 ml,
  • 1 x GYEON Q2M Cure 100 ml,
  • 1 x aplikačný blok,
  • 4 x aplikačná textília Q2M 10x10cm,
  • 1 x kvapkadlo,
  • 1 x Návod na použitie.
Viac informácií
Výrobca Gyeon
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Q2 Pure Gyeon Keramická ochrana so zvýšeným obsahom kremíka sada 50ml