Od 20.06.2024 do 01.07.2024 máme dovolenku. Všetky objednávky budú vybavené po návrate. Ďakujem

Sportfrische - osviežovač vzduchu WUNDER-BAUM

Skladom
SKU
WB0012

Športová sviežosť – čistá a svieža vôňa, ktorá prenesie na palubu jachty každého milovníka morského vánku. Mužná osviežujúca aróma, ktorá zaváňa jemným podtónom mužského egergeticky sviežeho parfému.

1,30 €

Starý, dobrý, známy a voňavý stromček do auta, či každého interiéru. Americká kvalita za rozumnú cenu. V prípade, že plastový obal natrhnete a stromček v ňom ponecháte, predĺžite mu schopnosť rozvoniavať interiér o niekoľko týždňov. V prípade, že už vôňu nepociťujete, z časti aj preto, že ste si už na ňu zvykli, vyberte stromček z obalu. Stromček sa upevňuje za pomoci vysoko elastickej gumičky. Najlepšie umiestnenie vo vozidle je zadná časť vozidla. Priestor sa rovnomerne rozvonia vďaka cirkulácii vzduchu.

Dostupné sú rôzne vône, stačí si vybrať a nebáť sa experimentovať.

Tento ikonický osviežovač vzduchu v tvare stromu je v Európe známy ako Wunder-Baum, ale príbeh sa začína v USA a práve odtiaľ sa rozšíril do celého sveta.

 

U koho a kde skrsol nápad – osviežovač vzduchu?

Pred viac ako 60 rokmi sa vodič nákladného vozidla rozvážajúceho mlieko v severnom New Yorku sťažoval Juliusovi Sämannovi na skysnutú vôňu rozliateho mlieka. Sämann žil a pracoval v kanadských borovicových lesoch a skúmal extrakciu aromatických olejov z borovicových ihiel. Išiel do práce a pomocou výnimočných vôní na špeciálnom materiáli čoskoro vynašiel prvý automobilový osviežovač vzduchu. Julius Sämann dal svojmu produktu tvar borovice a narodil sa prvý osviežovač vzduchu Wunder-Baum.

 

Osviežovač vzduchu Wunder-Baum je dnes známy po celom svete a objavil sa v mnohých filmoch a televíznych (zobrazený na TV obrazovkách v počte nad 1 500 záberov).

Vďaka svojej širokej škále prémiových vôní a dizajnov v jedinečnom, okamžite rozpoznateľnom tvare stromu sa priekopnícky produkt spoločnosti Julius Sämann stal skutočne globálnym symbolom sviežosti a vynikajúcej kvality.

 

Voňavý stromček dnes

Zatiaľ čo sa stromček teší čoraz väčšej obľube v Európe, značka Wunder-Baum neustále rozširuje svoju ponuku produktov osviežujúcich vzduch o inovatívne tvary a arómy, ktoré uspokoja rôzne požiadavky moderného spotrebiteľa a súčasne ponúkajú vôňe prémiovej kvality.

2013 - Clip - farebný, moderný a inovatívny osviežovač vzduchu,

2015 – Bottle - s novou radou vôní,

2018 - Fiber Can – každá plechovka je vyrobená z 50% recyklovaného stromového vlákna a je navrhnutá tak, aby poskytovala dlhotrvajúcu silnú vôňu.

 

Julius Sämann bol zanietený pre udržanie vynikajúcej kvality svojich výrobkov. Trval na dôsledných testovacích postupoch a postupoch kontroly kvality, aby zabezpečil, že neustále vyhovujú alebo prekračujú jeho vysoké štandardy vône, sily a životnosti. Tento záväzok k dokonalosti je dnes jadrom značky a zaisťuje výrobu vysoko kvalitných, trvanlivých a cenovo dostupných produktov, ktoré poskytujú najlepší možný zážitok z vône.

Viac informácií
Kategória na osvieženie vzduchu
Write Your Own Review
Práve hodnotíte:Sportfrische - osviežovač vzduchu WUNDER-BAUM